226.00лв.

Мрежов компонент Cisco Gigabit Ethernet SX mini-GBIC SFP Transceiver

Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефонен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
226 лв.  Цена с ДДС: ...............................................................

0.00 лв.  Доставка по Спиди с ДДС: ......................................
226.00 лв.  Сума за плащане: ...............................................

При поръчка на този продукт получавате БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА

Х-ка 1 Media: Multimode fiber (MMF)
Х-ка 2 Application: 1000BASE-SX
Х-ка 3 Connector type: Duplex LC
Х-ка 4 Wavelength typical/range (Tx/Rx): 850 nm
Х-ка 5 Max Transfer Distance: up to 500 m
Х-ка 6 Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 56.5 mm
Гаранция 12 месеца
Тегло 0.125 kg